CENNÍK SUBLIMINÁLOV

V mojej ponuke sú v podstate dva typy subliminálov. Subliminály všeobecné určené pre kohokoľvek, líšia sa iba svojim zameraním. Neboli vytvorené pre niekoho konkrétneho na mieru. Naopak osobné subliminály sú už veľmi špecifické, čo sa týka podprahových odkazov, pretože tieto vytváram po konzultácii s klientom a šijeme ich presne danej osobe na mieru. V osobných sublimináloch môžete mať zakomponované aj dve rôzne ciele alebo témy. Čiže vieme spracovať subliminál, ktorým si budete pomáhať pri odvykaní s fajčením a zároveň tam môžu byť zakomponované odkazy, ktoré vám preformátujú vzorce myslenia v oblasti financií. To len ako príklad, kombinácie môžu byť naozaj rôzne. Neodporúčam ale jedným subliminálom riešiť viac než dva samostatné problémy.

Aj všeobecný, aj osobný subliminál viete získať dvoma spôsobmi. Buď vám ho sprístupním (odomknem iba pre vás) ako privátnu nahrávku na YouTube alebo vám ho pošlem mailom.

Všetky subliminály majú dĺžku cca 50 minút.

VŠEOBECNÉ SUBLIMINÁLY - 19 Eur


SEBALÁSKA

PARTNERSKÁ LÁSKA

UZDRAVENIE ŽENSKEJ ENERGIE

UZDRAVENIE MUŽSKEJ ENERGIE

ZDRAVIE (bez konkrétneho zamerania na chorobu, orgán...)

FINANCIE & HOJNOSŤ

STOP ZÁVISLOSTI (bez konkrétneho zamerania na typ závislosti)

PODPORA UČENIA

STOP STRESU (bez konkrétneho zamerania na zdroj stresu)

Všeobecné subliminály sprístupňujem / odosielam v podstate hneď po prijatí platby.

OSOBNÉ SUBLIMINÁLY - 79 Eur

Pre vytvorenie osobného subliminálu potrebujem krátku konzultáciu s klientom, aby sme spoločne nastavili znenie podprahových odkazov (maximálny počet je 10 odkazov pre maximálne dva problémy - čiže napríklad 5 odkazov na zvládanie stresu z rozvodového konania a 5 odkazov na uzdravenie ženskej energie).

Osobné subliminály sprístupňujem / odosielam spravidla do 5 pracovných dní. Je potrebné prenajať si na ich výrobu nahrávacie štúdio, čiže je potrebné rátať s nejakou časovou variabilitou. Môže to byť aj na ďalší deň, ale ak je štúdio vyťažené viac, môžete čakať o čosi dlhšie.

 

OBJEDNÁVKA

Po vyplnení objednávky vám pošlem informácie k úhrade a následne aj faktúru a subliminál podľa vášho výberu.

Vytvorte si webové stránky zdarma!